Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

"Jeśli nie możesz robić rzeczy WIELKICH, rób małe rzeczy w WIELKI sposób" Napoleon Hill

Co to jest tolerancja? Wie już mały przedszkolak. 16 czerwca 2021 w środę, grupa Pszczółki z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku, wybrała się na wycieczkę do Łabunia Wielkiego na Warsztaty Terapii Zajęciowej, której celem było zapoznanie dzieci z funkcjonowaniem tego typu placówki.

Dzięki uprzejmości Pani kierownik - Joanny Winiarek oraz Pań instruktorek terapii: Agnieszki Kitlas, Agaty Barciuk oraz Elżbiety Kurszewskiej, przedszkolaki mogły skorzystać z pracowni: rękodzieła artystycznego, w której malowały i ozdabiały drewniane serduszka; komputerowo - poligraficznej, w której wykonywały piękne laurki dla swoich tatusiów z okazji zbliżającego się Dnia Ojca oraz z sali doświadczeń świata, w której mogły odpocząć i zrelaksować się po " ciężkiej pracy".

Na koniec, Panie przygotowały pyszny poczęstunek w ogrodzie oraz zabawy ruchowe. Dziękujemy pięknie wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tak super ciekawego i miłego spotkania. Za chwile pełne wrażeń i nowych wyzwań. Pozdrawiamy serdecznie i obiecujemy, że jeszcze Was odwiedzimy.

Iwona Danielczyk

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x