Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, około godz. 14 doszło do rozległego pożaru zboża na polu w miejscowości Poradz, gm. Łobez. Pożar gasiło 7 zastępów Straży Pożarnej, w tym jednostka z Reska.

Do pożaru doszło w trakcie prac polowych. Ogień zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać, jak nam się udało ustalić w Poradzu pojawiły się problemy z dostępem do wody. Na czas akcji zastęp Straży Pożarnej z OSP Radowo Małe, zabezpieczał teren Łobza.

W czasie akcji, w jednym z samochodów gaśniczych z JRG Łobez, doszło do awarii. Pod kabiną auta zapaliła się nagromadzona słoma z pola, szczęśliwie odpowiednio szybko zareagowano. W akcji gaśniczej uczestniczyły jednostki Straży Pożarnej z Reska, Łobza i Zagórzyc.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x