Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Miło nam poinformować, że w opublikowanym rankingu „Licea i Technika 2021” przygotowany przez portal edukacyjny Perspektywy kolejny raz znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Resku.

Wśród kryteriów branych pod uwagę znalazły się między innymi, wyniki z egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Uwzględnione zostały również wyniki z olimpiad przedmiotowych oraz z edukacyjnej wartości dodanej.

To sukces wynikający ze współpracy dyrekcji, grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnej władzy samorządowej, dbającej o dobre warunki pracy swojej szkoły.
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Fundację Edukacyjną Perspektywy nasze liceum ma prawo do używania w 2021 roku i w latach następnych tytułu honorowego „Brązowej” Szkoły 2021 wraz ze związanym z tym graficznym znakiem jakości.

Ranking główny: https://2021.licea.perspektywy.pl/rankings/ranking-glowny-liceow?pageIndex=19&pageSize=50

Tekst: Zespół Szkół w Resku

Resko24.pl/Zespół Szkół w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x