Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W czwartek, około godz. 22 zadysponowano Straż Pożarną na ul. Kościuszki w Resku. Z odległości nawet kilkunastu metrów, było widać ogień na terenie ogródków działkowych.

W miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez. Jak się okazało na jednym z ogródków działkowych, pewien pan prowadził prace porządkowe i wypalał gałęzie. W nocy, ogień i zadymienie było bardzo dobrze widoczne i sprawiało wrażenie, że doszło do pożaru jednej z altanek. Dlatego zaalarmowano jednostki Straży Pożarnej.

Trzeba przyznać, że pora na porządkowanie ogródka była trochę niefortunna. Na miejscu zdarzenia pojawił się również patrol Policji z Łobza, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x