Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wielokrotnie na łamach naszego portalu, informowaliśmy o interwencjach OSP Resko na drodze z Reska do Lubienia Dolnego. Wystarczy niewielki podmuch wiatru i na drogę spadają konary drzew, czasami cale drzewa.

Jak sygnalizują mieszkańcy Lubienia Dolnego, już kilkakrotnie interweniowali w tej sprawie, ale odzew zarządcy drogi był niewielki. Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie jakiś czas temu prowadził wycinkę w tym rejonie, ale jak widać chyba pobieżnie.

Wzdłuż drogi, nadal stoi wiele zupełnie suchych drzew. Spadające gałęzie i konary drzew są często bardzo duże. Wiadomo z czym może się wiązać, zderzenie z taką przeszkodą na drodze. Oprócz kierowców podróżujących samochodami, z tej drogi często korzystają rowerzyści i piesi. Patrząc na stan drzew, aż strach pomyśleć do jakiego nieszczęścia może dojść w każdej chwili.

Poniżej zdjęcia od Czytelników.

Resko24.pl, fot. Czytelnicy Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x