Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Konkurs przedszkole 2022 01Dnia 30 marca 2022roku, w Przedszkolu Miejskim im. Kubusia Puchatka w Resku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów III Powiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego – „KUBUŚ PUCHATEK NA CZTERY PORY ROKU – LATO”. Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć Starostę Powiatu Łobeskiego, Panią Renatę Kulik, która wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Małgorzatą Złotnicką-Trybuchowską oraz z Dyrektor naszego przedszkola, Panią Marzanną Knap, wręczały nagrody i dyplomy.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pocieszenia. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom, za tak liczny udział w naszym konkursie. Przypominamy, że w tym roku wpłynęło łącznie aż 110 prac. Zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w następnej edycji – JESIEŃ, która odbędzie się już za rok.

Niespodzianek nie było końca, ponieważ tak na poważnie, Pani Starosta wygospodarowała, dla starszych grup, „małą chwilkę” i przeczytała książeczkę z kubusiowej biblioteczki, pt: „Prima Aprilis”, który będziemy obchodzić lada dzień.

Przedszkolaki z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchały ekspresyjnego głosu naszego gościa. Otrzymały kosz niespodzianek, który został rozdzielony na grupy.

Dziękujemy serdecznie, Pani Staroście, za przybycie i objęcie patronatem naszego konkursu.

Iwona Danielczyk
Żaneta Babak

Resko24.pl/tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x