Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Oplatek DPS Resko 2023 05W dniu 14 grudnia 2023 roku w naszym Domu, odbyło się spotkanie opłatkowe, które było niezwykłym wydarzeniem, pełnym radości i wspólnego świętowania. Atmosfera, jaka panowała w pięknie udekorowanej sali wielofunkcyjnej, była pełna ciepła i magii świąt.

Choinki ozdobione migoczącymi lampkami i bombkami sprawiły, że miejsce to stało się pełne magii. Uczestniczyli w nim :Starosta Powiatu Łobeskiego Pani Renata Kulik, Wicestarosta Powiatu Łobeskiego Pan Krzysztof Gwóźdź, Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, Członek Zarządu Powiatu łobeskiego Pani Bożena Karmasz, Członek Zarządu Powiatu Łobeskiego Pan Andrzej Gradus, Skarbnik Starostwa Powiatowego w Łobzie Pan Sławomir Brodniak, Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Resku Pani Agnieszka Kardasz, Przedstawiciel Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łabuniu Pani Anna Wawrzyniak, Kapelan naszego Domu Ksiądz Marian Kaptur, Ksiądz Dariusz Pauk, Pracownicy i Mieszkańcy.

W atmosferze świątecznej wszyscy wspólnie delektowali się potrawami wigilijnymi. Radość była widoczna na twarzach wszystkich obecnych, a wspólne dzielenie się opłatkiem wprowadziło uczestników w wyjątkowy nastrój. Nie zabrakło również niespodzianki
w postaci Mikołaja, który pojawił się z workiem prezentów, obdarowując wszystkich gości. Wspólne zdjęcia uwieczniły chwile pełne uśmiechu i radości, tworząc niezapomnianą pamiątkę z tego magicznego spotkania.

Podsumowując to wyjątkowe spotkanie, można powiedzieć, że nasze „Spotkanie Opłatkowe” było nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale przede wszystkim do budowania atmosfery bliskości, życzliwości
i wzajemnej troski.

Administracja DPS Resko

Resko24.pl/DPS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x