Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Sukces LKS Mewa 2024 04Drużyna seniorów w sezonie 2023/2024 pod wodzą trenera Dariusz Znajewskiego od pierwszej kolejki, tj. od 27 sierpnia 2023r., utrzymała niezmiennie pozycję lidera rozgrywek A klasy w grupie 4 Zachodniopomorskiego Okręgu Piłki Nożnej, aż do ostatniego spotkania.

Ostatnie spotkanie rozegrano 1 czerwca 2024r.  W sumie w rozgrywkach udało się zdobyć 59 punktów z bilansem 100 strzelonych bramek i 25 straconymi, wygrywając 19 spotkań oraz uzyskując 2 remisy i 3 przegrane.

Jest to jeden z historycznych wyczynów jeżeli chodzi o sekcję piłki nożnej w Resku. Zdobywając mistrzostwo wywalczyliśmy bezpośredni awans (z pierwszego miejsca w tabeli) do klasy okręgowej ZZPN. Na wyróżnienie zasługuje również najlepszy strzelec naszej drużyny Daniel Czyż, który zanotował 27 trafień.

Pożegnaliśmy w tym dniu Marcina Pawłowskiego, który przeszedł na zasłużona piłkarską emeryturę po 20 latach obecności w LKS Mewie Resko. Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu: zawodników ,sponsorów, partnerów, pracowników, osób związanych z klubem oraz do Was drodzy kibice.

Jesteśmy dumni po tak owocnej całorocznej pracy i cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania naszej lokalnej społeczności naszą działalnością.

Dziękujemy - prezes LKS Mewa Resko Jakub Konczewski

Resko24.pl/LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x