Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Minął już prawie miesiąc odkąd można głosować w naszej przedwyborczej sondzie. Jak się okazuje codziennie są nowe głosy, pojawiły się też nowe kandydatury.

Nasze badanie cieszy się sporą popularnością, wiemy, że ruszyła już nawet "mała kampania" i część osób rozsyła sms do swoich znajomych, aby oddawali głosy na swoich faworytów. W sumie w dwóch badaniach oddano już prawie 1000 głosów! To wynik który przewyższył nasze oczekiwania.

Proszę jednak pamiętać, że warto dokładnie  przyjrzeć się kandydatom na stanowiska samorządowe. Oddanie głosu podczas najbliższych wyborów będzie miało znaczenie na kolejne lata kadencji nowych samorządowców. Bądźmy ostrożni w tych decyzjach, zweryfikujmy naszych kandydatów.

Można było się spodziewać, że w przypadku kandydatur na Burmistrza Reska, bardzo szybko wyłonią się nam faworyci. W tej chwili najwięcej głosów zdobywają Arkadiusz Czerwiński i Edyta Klepczyńska. Początkowo w naszym badaniu zdecydowanie większą ilość głosów miał p. Arkadiusz Czerwiński, dzisiaj decydującą  przewagę zdobywa p. Edyta Klepczyńska.

W prezentowanym badaniu nadal jest spora grupa głosujących, która nie widzi kandydatur na stanowisko Burmistrza Reska. Podczas ostatnich wyborów samorządowych p. Arkadiusz Czerwiński zdobył 1571 głosów, a p. Edyta Klepczyńska 1169 głosów.

Kilka dni temu do kandydatur na stanowisko Burmistrza Reska dołączyła p. Lidia Czyż.

 

Poniżej statystyka z dn. 07.03.2018 r. Burmistrz Reska

 

Podczas jednego dnia oddano ponad 60 głosów na Burmistrza Reska!

 

W badaniu na stanowisko radnego zdecydowana czołówka to p. Andrzej Nowak oraz nowe kandydatury p. Kazimierz Pawelec, p. Andrzej Tkacz i p. Kamil Zawadzki. Proszę zwrócić uwagę, że w badaniu na radnego pojawiły się osoby które wcześniej tych funkcji nie piastowały, jednak zdążyły już zdobyć pokaźną liczbę głosów.

Czyżby to wyraźny sygnał, że mieszkańcy Reska chcą zmian?

Poniżej statystyka z dn. 07.03.2018 r. Radny Miejski

W badaniu na stanowisko radnego, podczas jednego dnia oddano ponad 50 głosów.

Zapraszamy do głosowania, zapraszamy również do zgłaszania kolejnych kandydatur: Jesienią wybory samorządowe, czy znasz już swoich kandydatów? [SONDA]

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Komentarze  

Jacek
-1 # Jacek 2018-03-08 20:21
Czas na zmiany. Obecnym radnym już podziękujemy. Koniec już z ciepłymi stołkami.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x