Policjanci z Komisariatu Policji w Resku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Na widok funkcjonariuszy 27 – latek wrzucił zakazane substancje. Jednak jak się okazało to nie były jedyne narkotyki jakie posiadał. Po przeszukaniu samochodu mundurowi znaleźli kolejne porcje marihuany i amfetaminy.

W weekend funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Resku podjęli interwencje wobec mężczyzny, który na widok patrolu zaczął się nerwowo zachowywać i odrzucił pod stojący obok samochód zawiniątko. Kiedy funkcjonariusze podchodzili do niego, 27 – latek podjął próbę ucieczki, jednak mundurowi zatrzymali podejrzewanego. Kiedy policjanci sprawdzili co znajduje się pod zaparkowanym samochodem, okazało się, że mężczyzna wyrzucił woreczek, w którym znajdowało się 15 zawiniątek z marihuaną.

 

Ponadto po przeszukaniu samochodu należącego do podejrzewanego mundurowi znaleźli kolejne zakazane ustawą substancje, tym razem była to marihuana i amfetamina. 27- latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Do zarzutu mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje Sąd.

Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Resko24.pl/KPP Łobez

Komentarze  

vidant
+21 # vidant 2017-07-31 21:05
Przydałyby się patrole (w tym piesze) naszych dzielnicowych w soboty i niedziele. Mogliby odwiedzić ławeczki w parku i na promenadzie, podjechać od czasu do czasu pod pomnik Carla Sprengla i zobaczyć czym zajmuje się towarzystwo na rejestracjach ZGY, pojechać od czasu do czasu w polne drogi przy samym Resku i zobaczyć co robi w polu czterech łysych w Audi - może czekają na pomoc drogową. Wątpię w zamiłowania ornitologiczne i nasłuchiwanie skowronków (Policko, Słowikowo, ul. Leśna, Olsztyńska, Polna). A dziwnym trafem konwersują oni od czasu do czasu z rowerzystami z Reska.
Zgłoś administratorowi
Django Freeman
-13 # Django Freeman 2017-08-02 06:34
vidant, chyba nie rozróżniasz pojęć odnośnie bezmyślnego ćpania przez gównażerie i robienia następnie burdlu, a chillu bez rozpierduchy. Jeżeli ktoś umie się zachować i nie ingeruje w prywatność innych to jaki ch** ci to przeszkadza ??? Gniewasz się, że zajmują ci miejscówki i sam nie możesz się do nich udać czy jak ? Czy może ktoś się odlał na twoje zboże i się martwisz ?
Zgłoś administratorowi
vidant
+11 # vidant 2017-08-02 11:58
Tak, chcąc wyjść z dzieckiem na spacer wolę by taki luzak nie jarał w miejscu publicznym. Swój delikatny chill możesz sobie robić w swoim domu, mieszkaniu, ogrodzie, lub u znajomego który odpowiednim miejscem dysponuje. Podobnie z piciem i seksem... jestem za ale nie ma ławce w parku na oczach dzieci.
Zgłoś administratorowi
vidant
+10 # vidant 2017-08-02 12:01
Chyba jako poważny niecpajacy nie jako gownozeria możesz spotkać się z łysymi kolegami na swoim podwórku? Jak Ci mama nie pozwala... to idź do kolegi.
Zgłoś administratorowi
borek
+3 # borek 2017-09-07 10:35
Zacznijmy od tego, że w Resku nie ma miejsc, gdzie można wypić sobie na spokojnie piwo ze znajomymi czy "chillować" się jak to nazywacie Państwo wyżej, dlatego nie ma co się dziwić, że młodzi ludzie chodzą po miejscówkach i zostawiają tam śmieci (o czym był osobny artykuł). Dam sobie rękę uciąć, że jakby było odosobnione miejsce dla spotkań młodzieży to by Państwo nie mieli takich problemów typu "bo dzieci patrzą".
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.