Nasz portal został stworzony z myślą o Tobie, skoro tutaj trafiłeś to oznacza jedno! Sprawy Reska i okolic nie są Ci obojętne. Staramy się być zawsze w centrum wydarzeń. Naszych publikacji nikt nie blokuje, jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym. Zapraszamy do współpracy, masz informację, coś według Ciebie wymaga pilnej interwencji? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy również do współpracy reklamowej, zapytaj o warunki, na pewno się dogadamy :)

Dzisiaj (30.10) w godzinach porannych, na osiedlu pomiędzy ul. Jedności Narodowej i ul. Długą znaleziono zwłoki mężczyzny.

Około godz. 5.30 powiadomiono policję i ratownictwo medyczne. Niestety 62-letni mieszkaniec Reska już nie żył.

- Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczono do sekcji zwłok. Na tą chwilę nie znamy więcej szczegółów dotyczących tej sprawy - powiedziała Arleta Szwacińska, rzecznik KPP Łobez.

Resko24.pl/KPP Łobez

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.