W sobotę 9 grudnia Stowarzyszenie ,,Nasza Pasja” zorganizowało kolejną edycję cyklicznej przedświątecznej imprezy integracyjnej dla dzieci z gminy Resko pod hasłem ,,W poszukiwaniu zielonej choinki”. 

Głównymi atrakcjami w tym dniu były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, loteria fantowa oraz występy dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Resku. Coś dla siebie mogli tu znaleźć również dorośli, którzy na stoiskach Koła Rękodzieła mogli kupić bardzo oryginalne ozdoby świąteczne. Podczas imprezy prężnie działała kawiarenka Stowarzyszenia, która oferowała m.in. domowe wypieki.

Policjanci z Komisariatu Policji w Resku promowali bezpieczne zachowania, przy policyjnym stoisku stała  nietypowa choinka przystrojona w dwukolorowe odblaski pulsacyjne poprawiające widoczność pieszych na drodze.

Jak co roku i podczas tegorocznej edycji tej imprezy, można było poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałą świąteczną zabawę. Punktem kulminacyjnym był potężny, okolicznościowy tort.

Impreza z całą pewnością świetnie umiliła ten przedświąteczny czas.

Fotoreportaż - Bartosz Daśko

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.