Na rynku zgromadzili się mieszkańcy Reska, aby powitać Nowy Rok i podziwiać sztuczne ognie. Ludzi było mniej jak w ubiegłym roku - relacjonują Czytelnicy. Być może brzydka pogoda, albo bardzo udane imprezy zatrzymały mieszkańców przy sylwestrowych stołach.

Kilkanaście godzin temu rok 2017 odszedł w zapomnienie. W Nowy Rok 2018 wchodzimy z nowymi oczekiwaniami i nadziejami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego – to tradycyjne życzenia, którymi obdarzamy się u progu każdego rozpoczynającego się roku.

Nowy Rok, to nowe postanowienia. Jednak często dokładnie te same co 365 dni wcześniej. 

Na liście marzeń do realizacji w nowym roku najczęściej postanawiamy zadbać o kondycję fizyczną i zmniejszenie wagi ciała.

Zaraz potem jest rzucenie palenia, a dopiero dalej są mniej ważne cele. Według specjalistów postanowienia noworoczne warte są wysiłku. Ale, aby osiągnąć sukces, trzeba je powziąć dla siebie, a nie po to, by zadowolić znajomych.

 

Nowy Rok w obiektywie Bartosza Daśko

Dzięki relacjom naszych Czytelników prezentujemy krótki film.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.