ferie zimoweZa tydzień w Polsce rozpoczną się ferie zimowe roku szkolnego 2017/2018 r. Województwa zostały podzielone na cztery grupy i dwutygodniowa przerwa w nauce rozpocznie się w czterech różnych terminach.

W województwie zachodniopomorskim ferie zimowe rozpoczynają się 15 stycznia. W Resku, jak co roku, swoją ofertę przygotowało Centrum Kultury.

Znamy już program imprez, warsztatów oraz innych wydarzeń, które odbędą się w czasie ferii. Świetlice wiejskie gminy Resko, także przygotowały zajęcia i zapraszają dzieci od poniedziałku do piątku.

Poniżej program zajęć:

ferie 2018

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.