W dniu 27 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łobzie odbyło się podpisanie umów w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2018”.

Konkurs był skierowany do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Jarosław Rzepa podpisał umowy na Granty Sołeckie dla następujących sołectw z powiatu łobeskiego:

Gmina Łobez: Poradz, Łobżany, Prusinowo, Klępnica

Gmina Radowo Małe: Sienno Dolne, Radowo Wielkie, Wołkowo, Strzmiele

Gmina Dobra: Grzęzno

Gmina Węgorzyno: Trzebawie, Sielsko, Mieszewo

Gmina Resko w tym dniu podpisała umowę o dofinansowanie zadania pn. „Wyposażenie Stadionu Miejskiego” – II etap. Natomiast Gmina Radowo Małe podpisała umowę o dofinansowanie zadania pn. „Modernizacja boiska sportowego w Radowie Małym”.

 

Była to również okazja do podpisania umowy pomiędzy Powiatem Łobeskim a Urzędem Marszałkowskim o dofinansowanie zadania - Doposażenie w sprzęt sportowy siłowni i sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie oraz zakup sprzętu turystycznego na potrzeby szkoły.

Resko24.pl/Tekst i zdjęcia: Powiatlobeski.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.