Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Dziś (07.09) po godz. 20,  na drodze do Lubienia Dolnego doszło do zderzenia trzech samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Okoliczności wypadku są dość skomplikowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwa pojazdy (audi i volkswagen), podczas manewru wymijania, otarły się lusterkami. Kierujący volkswagenem, który jechał w kierunku Reska, po zdarzeniu zatrzymał się na swoim pasie ruchu. Kierująca audi, która jechała w kierunku Lubienia Dolnego, odjechała kawałek, później zawróciła i zaczęła jechać w kierunku stojącego volkswagena.

W tym samym czasie od strony Reska nadjechał hyundai. Kierująca audi, najprawdopodobniej nie mogła wyhamować i uderzyła w stojącego volkswagena i nadjeżdżającego od strony Reska hyundai-a. Podkreślamy jednak, że to są wstępne i jeszcze nie potwierdzone informacje.

Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja. Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, przytomni, zostali przetransportowani do szpitala.

Droga Resko - Lubień Dolny została odblokowana po godz. 23.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.