Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W dniach od 2 sierpnia do 5 września mieszkańcy Reska, oddawali głosy na dwie propozycje w ramach budżetu obywatelskiego. Dnia 10 września br. obradowała Komisja ds. przeprowadzenia konsultacji społecznych powołana przez Burmistrza Reska. Z urny wyjęto 376 kart do głosowania.

Po przeliczeniu głosów ustalono następujące wyniki:

Zadanie pod nazwą "Stworzenie miejsca rozrywki dla młodzieży" z lokalizacją na placu przy Alei Wolności obok obiektu sportowego (przy stadionie, dawny kort tenisowy) - uzyskało 308 głosów.

Zadanie pod nazwą "Modernizacja placu zabaw na osiedlu Bolesława Prusa" lokalizacja to obecny plac zabaw między blokami przy ulicy Bolesława Prusa – uzyskało 49 głosów.

Głosów nieważnych stwierdzono 19.

Zadanie pod nazwą "Stworzenie miejsca rozrywki dla młodzieży" zostanie zaplanowane do realizacji w projekcie budżetu Gminy Resko na 2019 r.

Poniżej tereny które zostaną zmodernizowane:

http://www.resko24.pl/images/artykuly/scianka_resko/Teren_bylych_kortow_Resko_07.jpg

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Komentarze  

Mondi
+5 # Mondi 2018-09-15 18:37
Bardzo dobry wybór! Szczegolne podziekowania naleza sie dla Pana Leszka z Wichrowego. Gdyby nie zglosil tych projektow nie byloby nawet na co glosowac... W koncu cos dla Reska i dla ludzi!
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.