Pin It

Na Bałtyku rozszalał się sztorm! Taka pogoda może utrzymać się przez najbliższych kilka dni. Wiatr może osiągać prędkość nawet do 11 w skali Beauforta. W głębi lądu również odczuwamy skutki tej pogody, apelujemy do mieszkańców o ostrożność.

Z powodu tzw. cofki stan wody w porcie w Mrzeżynie osiągnął bardzo wysoki stan. Woda zaczęła wdzierać się na nabrzeże. Niebezpiecznie może być też przez łamiący drzewa silny wiatr. Apelujemy do mieszkańców o ostrożność, chodzi o niszczycielską siłę wiatru. Należy unikać miejsc zadrzewionych, nie parkować samochodów pod drzewami. Dobrze jest też usunąć z balkonów luźne przedmioty.

Służby mają pełne ręce pracy, zwłaszcza pogotowie energetycznie i straż pożarna. W całym rejonie straż wielokrotnie wyjeżdżała do drzew zalegających na drogach. Po południu na ul. Polnej, zastęp OSP Resko usuwał suche drzewo, które zawisło na linii energetycznej zasilającej oświetlenie uliczne.

Resko24.pl

 

Komentarze  

Damian
+9 # Damian 2019-01-02 15:30
A starych drzew nie można wyciąć muszą czekać na tragedię a patrząc na drzewa z ul. Polnej długo czekać nie będziemy
Zgłoś administratorowi
Dopierdator
+7 # Dopierdator 2019-01-02 15:44
Te na zdjęciu to akurat są na prywatnej działce, co nie zmienia faktu, że powinny być usunięte! Wystarczy spojrzeć na drugą stronę, przecież tam jest cała galeria suchych drzew które w końcu spadną komuś na łeb! Gmina nawet podczas rewitalizacji terenów zielonych nie pokusiła się o ich usunięcie :oops:
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x