Pin It

Zakończono remont dachu świetlicy wiejskiej w Lubieniu Dolnym. Można by pomyśleć, że to dobra nowina, niestety jest sporo usterek.

Już w grudniu ubiegłego roku mieszkańcy Lubienia Dolnego sygnalizowali, o kiepskim stanie technicznym budynku w którym mieści się świetlica dla dzieci. oraz o "dziwnych" technikach budowlanych, które miały znaleźć zastosowanie podczas remontu dachu. Sprawę opisywaliśmy w artykule: LUBIEŃ DOLNY. Czy stan budynku świetlicy stwarza zagrożenie dla dzieci?

Wtedy otrzymaliśmy zapewnienia z Urzędu Miejskiego w Resku, że stan techniczny budynku jest cały czas monitorowany i zagrożenie w tym obiekcie nie występuje. Podobnie z remontem dachu, wtedy był on realizowany zgodnie z założeniami.

Kilka dni temu ukończono remont dachu, niestety inwestycja nie została odebrana. Nie trzeba być fachowcem, aby dostrzec liczne niedociągnięcia.

Jak nas dzisiaj poinformował Tomasz Szpak, z Urzędu Miejskiego w Resku, remont dachu nie został odebrany, a firma remontowo - budowlana "RK" z Reska, która była wykonawcą tego remontu, zobligowana jest do usunięcia wszystkich usterek.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza inwestycja realizowana przez firmę "RK" dla gminy Resko. 

Resko24.pl

Komentarze  

Wodek
+38 # Wodek 2019-02-28 10:02
To nie firma to pseldo firma o nazwie Roman. Żadna nowość że takie wykonanie
Zgłoś administratorowi
araven
0 # araven 2019-04-04 12:47
Dach powinien być odpowiednio zabezpieczony, nie dziwne, że nie został odebrany. Aby zauważyć niedociągnięcia, fachowcem być nie trzeba, czy tam w ogóle są folie dachowe? Taki dach wytrzyma najdłużej kilka lat i znowu będzie nadawał się do remontu.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x