Pin It

Własnie taki pomysł mieli autorzy, żałosnego wyczynu w parku miejskim w Resku. Czyli kolejny odcinek z serii "nie moje to niszczę"!

Taki smutny obrazek w ostatni weekend, zarejestrował jeden z mieszkańców Reska. Ognisko w parku miejskim, śmieci i wyrwana ławka. Ile jeszcze takich sytuacji? Skala zniszczeń jest coraz większa.

Wiele osób komentuje to często jako brak skutecznego monitoringu, inni, że brakuje patroli. Wychodzi na to, że niemal w każdym miejscu powinna być kamera i przynajmniej jeden policjant przez całą dobę. Takie rozwiązanie jest oczywiście niewykonalne. Prawda jest taka, że te zniszczenia robią ludzie, z założenia istoty rozumne.

Tylko czy te osobniki mają coś wspólnego z założeniami?

Resko24.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x