Pin It

Dzisiaj bardzo ważne święto, 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. To wspaniała okazja, aby uatrakcyjnić czas naszym milusińskim.

Większość zapewne zadbała o to, aby ten dzień był niezapomniany. Tak właśnie zrobili mieszkańcy Łabunia Wielkiego, przygotowali dla dzieci dzień pełen wrażeń. Na terenach przy boisku zorganizowano poczęstunek, kiełbaski z ogniska, gry i zabawy zespołowe oraz wizytę strażaków z OSP Resko i wielkie polewanie wodą. Wszystko na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie. 

Okazuje się, że takie spontaniczne działania wcale nie wymagają wielkiego budżetu - wystarczy mieć tylko chęci. Jak mówi Sławomir Marciniuk, sołtys Łabunia Wielkiego jest bardzo szczęśliwy, że udało się zorganizować dzisiejszy Dzień Dziecka.

Okazuje się, że nowy skład rasy sołeckiej: Magdalena Andrusieczko, Magdalena Szudrowicz, Magdalena Cytowicz prężnie działa. My mieliśmy pomysł i chęci, pomogło nam kilka osób, m.in. burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński, radny Andrzej Nowak oraz mieszkańcy i dzisiaj możemy wspólnie, miło i rodzinnie spędzać czas - dopowiada Sławomir Marciniuk.

Widząc takie działania, można tylko pogratulować pomysłu i realizacji. Niestety dzisiaj w Resku dzieci nie mogły liczyć na atrakcje związane ze swoim świętem. Korzystając z okazji, wszystkim dzieciom życzymy beztroskiego dzieciństwa!

Poniżej nasza fotorelacja z Łabunia Wielkiego.

Resko24.pl

 

 

Komentarze  

Nadniemnem
0 # Nadniemnem 2019-06-01 21:05
Tylko pogratulować wszystkim którzy wzięli udział w organizacji i sponsoringu na rzecz dzieci nic nie może być dostojniejszego od dbania o dzieci a oni potrafią zazdroszczę im wrażliwości bo w naszym Resku niczego nie można już się spodziewać przykre to że takie małe ojczyzny mogą się zmobilizować a takie duże miasteczko nic kompletnie nic gdzie szkoły gdzie centrum kultury i zakichani radni .
Zgłoś administratorowi
Franio
-1 # Franio 2019-06-01 22:30
Przykry jest Twój komentarz. Nauczyciele organizowali jedną z największych imprez w Resku, ale w tym roku usłyszeli, że są nierobami. Dzień Dziecka, a rodzice nie potrafią nic zorganizować? To jest dopiero porażka.
Zgłoś administratorowi
Nadniemnem
0 # Nadniemnem 2019-06-02 19:02
Franuś to nie wytłumaczenie powiedz to dzieciom że jesteście nierobami w Resku skończyły się dobre czasy jak szkoła podstawowa przeszła pod władanie Zespołu i komu to jest do szczęścia potrzebne może jednej osobie ale za to stracili dzieci i dzisiaj mamy jak mamy znaczy NIC a nauczycieli i dyrektora to widać mało obchodzi Kiedyś było normalnie
Zgłoś administratorowi
Franio
-4 # Franio 2019-06-04 20:23
Czy możesz rozwinąć temat "kiedyś było normalnie"?
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x