Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

7 grudnia w Koszalinie odbył się Turniejessa - z miłości do siatkówki, którego organizatorkami były siatkarki ESSA Koszalin.

Drużyna Janeczek po 11 godzinach rozgrywek i 6 rozegranych meczach zajęła 3 miejsce w turnieju i wróciła do domu z brązowymi medalami. Nasze siatkarki z Reska przegrały jedynie dwa mecze jak się okazało później z drużynami, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w turnieju.

W zawodach wystartowało 12 zespołów z Gdańska, Szczecina, Reska, Koszalina, Poznania, Słupska, Drezdenka i Szczecinka.

Janeczko wystąpiły w składzie: Justyna Grankowska, Maria Kusiewicz, Małgorzata Kaczorowska, Anna Bodys, Anna Wawrzyniak, Roksana Wróbel, Sandra Mańkowska, Marta Perużyńska, Sylwia Witaszek.

Przy okazji turnieju nie można pominąć kibiców, którzy byli razem z naszymi siatkarkami w Koszalinie. Ich doping było słychać na całej hali dzięki dużemu rogowi myśliwskiemu, którym na przemian z przyśpiewkami wspierali siatkarki.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Positive Team Gdańsk
2. Lux Medica Szczecin
3. Janeczki Resko
4. Czarne Owce Gdańsk
5. MKS Koszalin
6. Do Garów Poznań
7. Energa Czarni Słupsk I
8. Merida Gdańsk
9. Autokam Drezdenko
10. ESSA Koszalin
11. Energa Czarni Słupsk II
12. Gryf Szczecinek

 

Resko24.pl/fot. Janeczki Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x