Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 23.08.2020 r. o godz. 7.45 wyruszyliśmy po długiej przerwie na pierwsze zawody otwierające sezon 2020/2021. Zawody odbywały się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym MOSRiR w Szczecinie. Jest to największy stadion lekkoatletyczny w województwie zachodniopomorskim z nowoczesną bieżnią tartanową, skocznią do skoku w dal i wzwyż oraz rzutnią do rzutu oszczepem i młotem.

Reprezentacja naszej szkoły po raz pierwszy wystąpiła w nowych strojach lekkoatletycznych oraz profesjonalnych kolcach zakupionych z funduszu UKS przy ZS w Resku. W drodze powrotnej w busie wszyscy zadowoleni i dumni pokazywali swoje zdobyte trofea.

Po dużym wysiłku udaliśmy się na wyczekiwanego McDonalda. Następnie ruszyliśmy w drogę powrotną. Najbardziej chyba zapamiętam moment, gdy na MOP w Wyszoborze kierowca busa zatrzymał auto i trenerzy zarządzili „PRZYSIADY”.

 

Wszyscy bez tłumaczenia zrozumieli że była to „nagroda ” za bardzo ale to bardzo głośne zachowanie się w busie. Robiliśmy 100 przysiadów na komendę na parkingu. Ciekawie musiało to wyglądać z daleka? Długie i ciężki treningi bardzo pomogły nam w zdobyciu tylu wspaniałych miejsc, było ciężko ale daliśmy radę. Do Reska wróciliśmy zadowoleni i pełni dumy.

Wiktoria Bus

Wyniki:

U 12 (2009/2010) Wiktoria Bus – 1 miejsce w piłeczce palantowej Lena Znajewska – 1 miejsce w biego na 60 m. Marcelina Kęsy – 1 miejsce w biego na 300 m. Lena Znajewska – 2 miejsce w skoku w dal Julia Wiśniewska - 2 miejsce w biegu na 300 m. Wiktoria Bus – 3 miejsce w biegu na 300 m.

U14 (2007/2008) Maja Perka – 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową Amelia Wańcowicz – 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową Tomasz Pochwała – 2 miejsce w biegu na 300 m. Maria Habrych – 5 miejsce w biegu na 60 m. Maja Perka – 7 miejsce w biegu na 60 m. Maria Harych – 9 miejsce w skoku w dal Sałapata Nadia - 11 miejsce w biegu na 60 m . Sałapata Nadia – 13 miejsce w skoku w dal.

Trenerzy: Justyna Grankowska, Arkadiusz Majewski

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x