Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 23.08.2020 r. o godz. 7.45 wyruszyliśmy po długiej przerwie na pierwsze zawody otwierające sezon 2020/2021. Zawody odbywały się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym MOSRiR w Szczecinie. Jest to największy stadion lekkoatletyczny w województwie zachodniopomorskim z nowoczesną bieżnią tartanową, skocznią do skoku w dal i wzwyż oraz rzutnią do rzutu oszczepem i młotem.

Reprezentacja naszej szkoły po raz pierwszy wystąpiła w nowych strojach lekkoatletycznych oraz profesjonalnych kolcach zakupionych z funduszu UKS przy ZS w Resku. W drodze powrotnej w busie wszyscy zadowoleni i dumni pokazywali swoje zdobyte trofea.

Po dużym wysiłku udaliśmy się na wyczekiwanego McDonalda. Następnie ruszyliśmy w drogę powrotną. Najbardziej chyba zapamiętam moment, gdy na MOP w Wyszoborze kierowca busa zatrzymał auto i trenerzy zarządzili „PRZYSIADY”.

 

Wszyscy bez tłumaczenia zrozumieli że była to „nagroda ” za bardzo ale to bardzo głośne zachowanie się w busie. Robiliśmy 100 przysiadów na komendę na parkingu. Ciekawie musiało to wyglądać z daleka? Długie i ciężki treningi bardzo pomogły nam w zdobyciu tylu wspaniałych miejsc, było ciężko ale daliśmy radę. Do Reska wróciliśmy zadowoleni i pełni dumy.

Wiktoria Bus

Wyniki:

U 12 (2009/2010) Wiktoria Bus – 1 miejsce w piłeczce palantowej Lena Znajewska – 1 miejsce w biego na 60 m. Marcelina Kęsy – 1 miejsce w biego na 300 m. Lena Znajewska – 2 miejsce w skoku w dal Julia Wiśniewska - 2 miejsce w biegu na 300 m. Wiktoria Bus – 3 miejsce w biegu na 300 m.

U14 (2007/2008) Maja Perka – 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową Amelia Wańcowicz – 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową Tomasz Pochwała – 2 miejsce w biegu na 300 m. Maria Habrych – 5 miejsce w biegu na 60 m. Maja Perka – 7 miejsce w biegu na 60 m. Maria Harych – 9 miejsce w skoku w dal Sałapata Nadia - 11 miejsce w biegu na 60 m . Sałapata Nadia – 13 miejsce w skoku w dal.

Trenerzy: Justyna Grankowska, Arkadiusz Majewski

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x