Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wypadek S6 Mechowo 004Przed godziną 20.00 doszło do kolizji na drodze ekspresowej S6 na wysokości MOP Jarkowo. W zdarzeniu uczestniczył również wóz strażacki.

Wszystko działo się na drodze ekspresowej S6, jadąc w kierunku Szczecina. Jak wynikało z pierwszych informacji zderzyły się dwa pojazdy, w trakcie dojazdu, strażacy zauważyli, że na wysokości Siemyśla jeden z pojazdów wpadł w poślizg i uderzył bariery. Po bezpiecznym zatrzymaniu strażacy ruszyli zobaczyć, czy nie potrzebna jest pomoc. Kiedy opuścili pojazd usłyszeli hałas. Okazało się, że w ich wóz uderzył z tyłu samochód osobowy, a w niego kolejny. Prawdopodobnie było to wynikiem kiepskich warunków pogodowych i długiej drogi hamowania na śliskiej nawierzchni. Po chwili na miejscu zjawiły się również Zespoły Ratownictwa Medycznego.

W pojazdach uczestniczących w zdarzeniu,  jechało łącznie 10 osób, w tym 2 dzieci. W żadnym ze zdarzeń, nikt nie został poważnie poszkodowany. Wszyscy zostali przebadani przez ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Policja wyjaśnia szczegóły tego zdarzenia.

W ostatnim czasie znacząco pogorszyły się warunki drogowe, mamy jesień, w związku z tym apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach w regionie.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x