Rodzice dzieci z miejscowości Ługowina w gm. Resko, zorganizowali zakończenie wakacji. To już kolejna, udana impreza zorganizowana przez mieszkańców tej miejscowości.

Podczas wspaniałego zakończenia wakacji były pyszne kiełbaski z ogniska oraz seanse bajkowe i filmowe. Był też popcorn jak w prawdziwym kinie i inne smakowite przekąski.

Seanse filmowe trwały do późnych godzin nocnych. To jednak nie przeszkadzało aby rano dzieci budziły się z uśmiechem na ustach i zasiadły wspólnie przy śniadaniu.

Co dobre szybko się kończy, dzieci były bardzo zadowolone i już czekają na następna edycje "nocowania".

 

Jak zapowiadają rodzice, to nie jest ostatnia impreza którą zorganizowali dla swoich milusińskich i już zapowiadają kolejne.

Resko24.pl

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.