arkus 1Młodzi obiecujący artyści Arek i Adrian, mieszkają nieopodal Reska. Wspólnie tworzą muzykę, można ich odnaleźć pod nazwą ARKUS. Arek pisze utwory i je wykonuje, Adrian jest odpowiedzialny za ich montaż. Fani polskiej rap sceny mogli już trafić na ich utwory.

Tak naprawdę Arek niedawno rozpoczął karierę rapera, ale zdążyło się już pojawić kilka utworów. Po wysłuchaniu ich dotychczasowej twórczości jesteśmy przekonani, że uda im się wybić ponad innych i zaistnieć na polskiej scenie rap - szczerze im tego życzymy.

Całkiem niedawno, bo raptem kilka dni temu opublikowali utwór 'Nowy start'. Jak mówi Arek, to kawałek przełomowy, pierwszy raz spotkali się z tak dobrym przyjęciem przez swoją publikę. Być może to początek czegoś zupełnie nowego, przełomowego w karierze tych młodych artystów.

Powszechnie przyjęło się, że raperzy to z założenia ludzie młodzi i gniewni. Czy jest tak w rzeczywistości? Po krótkiej rozmowie, nam ten obraz zupełnie do nich nie pasuje. Nasi artyści są skromni i wykazują wiele pokory. Są zakochani w muzyce i robią to naprawdę z wielką pasją.

Czego potrzebują? Jak każdy początkujący artysta - rozgłosu! Wierzymy, że wspólnie z Czytelnikami Portalu Resko24.pl, uda nam się pomóc młodym artystom w początkach ich kariery.

SAMI O SOBIE 

Witam! Niektórzy może mnie kojarzą, niektórzy nie, mniejsza. Nazywam się Arek, mam 19 lat i pochodzę z małej miejscowości nieopodal Reska. Na co dzień pracuję, aczkolwiek każdą swoją wolną chwile poświęcam muzyce. Odnajduję się w tym i sprawia mi to przyjemność. Kiedyś zajmowałem się tym sporadycznie, zawsze chciałem zostać kimś na Polskiej scenie rapu i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości spełnię swoje marzenia. Moje kawałki na początku nie były obiecujące, zawsze można było doszukać się niedociągnięć ze strony montażu, ale teraz już idzie nam coraz lepiej. Dokładnie, nam! Większość kawałków zawdzięczam Adrianowi, pomimo napisanego tekstu przeze mnie, nie obyłoby się bez porządnego montażu.

Tyle ode mnie, teraz chciałbym przedstawić wam kilka moich najlepszych utworów i przekonać do swojej twórczości osoby, które widzą, a raczej czytają o mnie dopiero pierwszy raz. Zapraszam!

Zajawka powraca, troszeczkę freestylu nie zaszkodzi. :) Już powoli kompletuję sprzęt, żeby to miało jakieś brzmienie i nie przypominało jakościowo suszarki. Mixtape w drodze, możliwe, że do końca tego roku wleci jakiś kawałek promujący :) Nazwa płyty i tracklista niebawem, tymczasem łapcie takie małe "coś".

Opublikowany przez Arkus na 3 grudnia 2015

Może i to były moje początki, może i nie. Zdania będą podzielone, a o gustach się nie dyskutuje. Dwa lata temu inspirowałem się wieloma twórcami, ciężko mi było myśleć nad czymś większym, nad rozwijaniem się, bo po prostu nie miałem do tego warunków. Wstawiając to nagranie, chciałbym pokazać wam a jednocześnie zapytać o postęp, jaki zrobiłem linkując niżej utwory nagrane od kilku dni, do kilku tygodni temu, sami stwierdzicie czy zrobiłem 'progres'. Jak wspomniałem wyżej, do muzyki podchodzę już profesjonalnie. Każdy utwór który wypuszczam chciałbym, aby był na jak najwyższym poziomie. Oczywiście to, że pracuję rzetelnie nie znaczy, że nie mam z tego zabawy, wręcz przeciwnie!

Muzyka pozwala mi się odprężyć, zapomnieć o problemach, a jednocześnie mogę spełniać marzenia i dążyć do czegoś naprawdę dużego, nie tylko w mojej głowie.

Nowy start, nagrany kilka dni temuUtwór 'Nowy start' jest tak naprawdę przełomem, wiecie dlaczego? Bo pierwszy raz, od długiego czasu mój utwór tak dobrze się przyjął. Może i dlatego, że dużo pracy w niego włożyliśmy, ale też tekst miał duże znaczenie. Chciałbym zaznaczyć że każda zapisana kartka, to jeden dzień moich przemyśleń, a nie zmyślonych bajek.

Sobą być - wraz z Emilką Buć z Liceum Ogólnokształcącego w Resku

Jest to utwór, który nagraliśmy kilka tygodni temu. Prawdę mówiąc, wyszedł on z przypadku, nie mieliśmy go nagrywać, bo nie mogliśmy znaleźć kogoś, kto się dogra. Okazało się, że Emilka była chętna wziąć udział w tym projekcie, udało się i prawdę mówiąc, przyjął się bardzo dobrze! Chciałbym, aby każdy mój nagrany utwór został ciepło przyjęty przez wszystkich, ale wiadomo, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Mogę obiecać, że nie poprzestanę na pracy a moje utwory będą coraz to lepsze i coraz częściej wypuszczane.

Pan THC - nagrany 3 lata temuZamieściłem abstrakcyjny utwór 'Pan THC', który nagrałem 3 lata temu. Chciałbym na podstawie tego kawałka pokazać, jak duży postęp zrobiliśmy, ze względu na montaż i przyłożenie się tak naprawdę do każdego utworu, które nagrywamy teraz. Połowa czytelników nawet nie wie kim jestem, więc pomyślałem właśnie o tym artykule, aby przedstawić wam moje dokonania w muzyce.

Podsumowując, dziękuje wszystkim, którzy poświęcili chwilę aby teraz wejść i odsłuchać tego, co wam przedstawiam i jeżeli naprawdę podoba wam się moja muzyka, wesprzyjcie mnie, nawet tą łapką w górę! Jest to bardzo motywujące, szczególnie dla kogoś, kto w świecie muzyki dopiero 'wykluwa się z jajka'. Wraz z Adrianem, który udostępnia mi cały sprzęt do nagrywania, chciałbym gorąco zaprosić do współpracy, bo warto! Jeżeli są tutaj zapaleni raperzy, którzy dopiero chcą się rozwijać, a nie mają warunków do nagrywania, przyjmiemy każdego z otwartymi ramionami.

Jeżeli kogoś interesuje specyfikacja sprzętu, jakim się posługujemy, zamieścimy małą notkę na ten temat.

  • Mikrofon Behringer C1U USB
  • Mikrofon Blue Yeti Blackout USB

Gorąco pozdrawiam wszystkich czytelników, mam nadzieję że zostaniecie ze mną na dłużej! Jeżeli kogoś zainteresował ten artykuł, zapraszam do śledzenia mnie na bieżąco, bo szykuje wiele nowości, a zapewniam, że trafię w gusta młodszych, jak i starszych osób!

A R K U S


Jak nas znaleźć:

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/arkvss/

Kanał Youtube.com: https://www.youtube.com/

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x