40 latek z 3 promilami i bez prawo jazdy podróżował samochodem marki fiat. Policjant łobeskiej komendy w czasie wolnym od służby, uniemożliwił mu dalszą jazdę i tym samym być może zapobiegł tragedii.

St. sierż. Jacek Masiubański z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie szybko zareagował widząc kierującego pojazdem marki fiat jadącego jedną z ulic Łobza. Kierowca swoim zachowaniem i sposobem prowadzenia pojazdu wzbudził w nim podejrzenie, że może być nietrzeźwy.

Policjant udał się za kierującym dając mu znaki do zatrzymania pojazdu. Kiedy 40 letni mężczyzna zatrzymał samochód ten podszedł do niego i od razu wyczuł silną woń alkoholu z ust. Funkcjonariusz uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił patrol Policji.

Jak się okazał po przyjeździe patrolu na miejsce, mężczyzna ten miał 3 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał on także uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Teraz za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Resko24.pl/KPP Łobez

Komentarze  

Arkadiusz.
+14 # Arkadiusz. 2018-03-29 05:15
Dobrze, że podjął czynności. Jeszcze gdyby policjanci na służbie legitymowali samochody stojące w polach z kilkoma łebkami, czy fury stojące pod pomnikiem Sprengela...
Zgłoś administratorowi
Tomasz
-3 # Tomasz 2018-03-29 09:09
Czyli starszy sierżant zrobił to czym powinien się zajmować, dziś piekarz upiekł chleb, mąki było za mało ale w porę się zorientował,..ludzie
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x