Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Jak co roku, 1 kwietnia w Prima Aprillis, nasza redakcja przygotowuje nieprawdziwy artykuł. W tym roku oprócz artykułu pojawił się też filmik.

Tradycyjnie też część Czytelników szybko odkryła nasz spisek. Kto się zdenerwował, uspokajamy - prace na "Wzgórzu Borków" nie zostaną wstrzyzmane, a kto się zainteresował tematem musimy go niestety zmartwić - tajemniczego tunelu łączącego wzgórze z kościołem póki co nikt nie jeszcze odkrył.

Więcej w artykule: Rewitalizacja "Wzgórza Borków" wstrzymana, pojawiły się nowe okoliczności

Poinformowaliśmy również, że samorządowcy z Reska przygotowali Wielkanocną niespodziankę pod postacią świątecznego filmiku. Filmik został przygotowany przez naszą redakcję, był jednak świąteczny. Wierzymy, że wszyscy odebrali to jako żart i nikt w związku z tą publikacją nie ucierpiał.

Świąteczna niespodzianka ;)

Niestety pogoda za oknem nie zachęca do długich rodzinnych spacerów, wręcz odwrotnie może nas wprowadzać w ponury nastrój. Aby tego uniknąć samorządowcy z Reska przygotowali Świąteczną niespodziankę! ;)

Opublikowany przez Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny 1 kwietnia 2018

 

Od początku istnienia naszego portalu takich "sensacyjnych" doniesień pojawiło się już kilka:

Dzisiaj już wiemy, że część tych naszych żartobliwych wizji zostanie zrealizowana. Jak będzie z tajemniczym tunelem jeszcze nie wiemy ;)

Wesołych Świąt!

Resko24.pl

 

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.