Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

Wczoraj (13.05) w godzinach wieczornych, wielokrotnie dysponowano straż pożarną do drzew zalegających na drodze. Wszystko za sprawą burzy połączonej z silnymi podmuchami wiatru, która przetoczyła się nad gminą Resko.

Zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Reska interweniował m.in. w Mołstowie, na drodze do Lubienia oraz w Łabuniu Małym. Wczorajszy wiatr poradził sobie nawet z wielkimi, wydawałoby się "pewnie stojącymi" drzewami.   

Być może zmiana pogody, przynajmniej na jakiś czas zastopuje proceder wypalania traw i nieużytków. Nasz portal przyłączył się do ogólnopolskiej akcji: Stop Pożarom Traw.

 

Resko24.pl

Komentarze  

M
+5 # M 2018-04-14 20:20
Straż pożarna z Lososnicy interweniowała w Zerzynie gdzie burza powaliła ogromną lipę, tarasując przejazd na posesję pięciu rodzinom oraz przejazd drogą powiatową .Cudem nikt nie ucierpiał bo gałęzie ledwie musnęły dach piecirodzinnego domu.Uszkodzeniu uległ fragment ogrodzenia placu zabaw.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.