Zaloguj  \/ 
x
x
Zarejestruj  \/ 
x

W sobotę na ul. Wojska Polskiego interweniowała straż pożarna. Sąsiedzi zauważyli dym wydobywający z mieszkania usytuowanego w ich budynku.

Około godz. 19, na ul. Wojska Polskiego 12 w Resku, skierowano 3 zastępy straży pożarnej. Straż wezwali sąsiedzi, zaniepokojeni silnym zapachem spalenizny i dymem wydobywającym się z okna.

Nikt nie reagował na pukanie do drzwi i wezwania, nie było żadnej pewności czy ktoś przebywa w mieszkaniu. Podjęto decyzję o wyważeniu drzwi. 

Szybko okazało się, że w środku nikogo nie ma, a na kuchence stoi zwęglona potrawa. Mężczyzna pozostawił garnek na ogniu i wyszedł z domu.

Szczęśliwie czujność sąsiadów wygrała z roztargnieniem lokatora.

Resko24.pl, fot. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Resko24.pl nie zbiera, nie przechowuje i nie przetwarza danych osobowych użytkowników, w tym adresów IP. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.