Pin It

Wspaniałe wydarzenie, które zachęciło wielu mieszkańców powiatu łobeskiego do spędzenia tych chwil ze znakomitymi ludźmi, którzy robią wielkie rzeczy dla każdego z nas. Był to czas wzruszeń, radości i uniesień muzycznych.Tegoroczna edycja została w mistrzowski sposób poprowadzona przez Renatę Kulik Starostę Łobeskiego oraz parę konferansjerów Jana Zareckiego zwanego Łobeskim Bałtroczykiem oraz zdolną, młodą i oddaną naszym mieszkańcom Joannę Pałęgę.

Oprawa artystyczna została wykonana na najwyższym poziomie przez uczniów Mobilnej Szkoły Tańca „Iskra” pod opieką Pani Katarzyny Radomskiej: Stanisława Musiałowskiego i Julię Ambroziak oraz Franciszka Musiałowskiego i Alicję Banaś, a także przez uczennice Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie pod opieką Pani Bożeny Kordyl: Zuzannę Szymanek i Patrycję Sulejewską. Ziemia Łobeska ma wiele atutów i niewątpliwie jednym z nich jest nasza młodzież, która zachwyca swoim talentem.

Wisienką na torcie był występ LADIES DUO, które swą grą na skrzypcach i saksofonie nadały wysoką rangę naszemu wydarzeniu. Zachwycająca gra, piękne diamentowe skrzypce i znane oraz lubiane przez wszystkich współczesne utwory wykonane inaczej niż zawsze, przypadły do gustu wszystkim obecnym gościom. Była to prawdziwa muzyczna podróż, miła zarówno dla oka jak i ucha.

 

Podczas sobotniej uroczystości mieliśmy przyjemność gościć: Halinę Szymańską Szefa Kancelarii Prezydenta RP, Ryszarda de Lewin-Lewińskiego, Zygmunta Dziewgucia Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, Krzysztofa Czerwińskiego Burmistrza Drawska Pomorskiego, Ireneusza Kabata Zastępcę Burmistrza Drawska Pom. oraz Przewodniczącego Rady Powiatu w Łobzie, Zdzisława Pawelca Wicestarostę Świdwińskiego, Mariusza Nagórskiego Wicestarostę Drawskiego, włodarzy gmin naszego powiatu, przewodniczących i radnych rad miejskich i gminnych oraz radnych powiatowych, przedstawicieli mediów lokalnych i najważniejsze naszych mieszkańców.

Nie bylibyśmy sobą, gdyby ten wieczór nie był pełen niespodzianek! Uroczysta Gala była także okazją do odznaczeń i podziękowań, których nie było końca.

W uznaniu zasług dla rozwoju Pomorza Zachodniego, Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego na wniosek Zarządu Powiatu w Łobzie nadał srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego dla Pani Violetty Plenzler-Ciebiery, która dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu jest nieocenionym wsparciem zarówno dla współpracowników jak i dla każdego mieszkańca powiatu oraz województwa.

Korzystając z okazji postanowiliśmy również serdecznie podziękować Panu Krzysztofowi Paluchowi za okazywane wsparcie „na każdym kroku”, a zwłaszcza przy realizacji wszystkich działań powiatowych, dzięki czemu organizowane przez nas wydarzenia są najbezpieczniejszymi w okolicy. Jedno jest pewne, był to wspaniały wieczór !

Zapraszamy do zapoznania się ze Smokami Powiatu!

KATEGORIA
OŚWIATA I WYCHOWANIE

Barbara Franczuk

mechlinski C2A7974 23 02 2019

KATEGORIA
DZIAŁACZ SPOŁECZNY

Oliwer Cybulski

mechlinski C2A8002 23 02 2019

KATEGORIA
KULTURA I SZTUKA

Jadwiga i Jerzy Mechlińscy

mechlinski C2A8036 23 02 2019

KATEGORIA
TURYSTYKA

Elżbieta Jankowska-Kogut

mechlinski C2A8052 23 02 2019

KATEGORIA
STOWARZYSZENIE/INSTYTUCJA NA MEDAL

Stowarzyszenie „Łączy Nas Dobra”

mechlinski C2A8106 23 02 2019

KATEGORIA
AKTYWNY WOLONTARIUSZ

Bartosz Daśko

mechlinski C2A8139 23 02 2019

SUPER SMOK

Barbara Basowska

fotob 35723

NAJPOPULARNIEJSZY SMOK POWIATU, który podbił serca mieszkańców

Bartosz Daśko

Fotorelacja Powiatlobeski.pl, autorzy zdjęć: Radosław Szlembak i Tomasz Mechliński

Relacja filmowa:

Resko24.pl, materiały: Powiatlobeski.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Arkadiusz
+3 # Arkadiusz 2019-02-26 19:39
Czegoś nie rozumiem - Smoki są nagrodą dla zaangażowanych w rozwój Powiatu osób i przedsiębiorstw. Niestety z roku na rok ranga nagród słabnie, mniejsze wrażenie robią na mieszkańcach zasługi nagradzanych...

Za to coraz więcej polityków wszelkiej maści chce się tam pokazać, dać sfotografować... choć ich osoby nie mają nic wspólnego z nagradzanymi przedsięwzięciami.

Jestem zażenowany "okazjami dla fotoreporterów", honorowym miejscom i zaproszeniom dla Szymańskiej, Dziewgucia i Lewin-Lewińskiego (jak również takiemu eksponowaniu się większości radnych). W pełni rozumiem udział władz Powiatu. Rozumiem honory dla burmistrzów... ale pozostali?
Zgłoś administratorowi
Franio
+1 # Franio 2019-03-04 20:06
To jest tak, że jak nie głosujesz na wybranego kandydata, to tą przestrzeń wypełniają politycy. Pamiętasz akcję PO "zabierz babci dowód"?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x