Pin It

Od kilkudziesięciu godzin walczmy z wielkim dramatem ponad setki zwierząt w pseudohodowli - fabryce psów. Potrzebujemy Państwa pilnej pomocy jeszcze, dziś przed wielkanocnymi świętami.

W Starym Czarnowie pod Gryfinem z koszmarnego gospodarstwa mamy do odbioru 120 zagłodzonych psów z okropnych warunków, 9 koni i 6 krów oraz koty. Hodowla jest nielegalna. Jesteśmy na miejscu i niestety potwierdziliśmy ten koszmar.

Potrzebujemy pilnie środki na leczenie zwierząt, ich transporty i opłacenie hoteli dla nich, chociaż na kilka tygodni. Łącznie pomocy potrzeuje 120 zwierząt. Leczenie psów z tej fabryki to koszt około 15 tysięcy złotych (wychodzi ok. 120 zł na jedno zwierzę). Transporty wyniosą około 12 tysięcy złotych. Resztę kwoty potrzebujemy na hotele dla psów, by tam mogły szukać pilnie nowych domów.

Prosimy o wsparcie akcji interwencyjnej – i jej udostępnianie. Jest to nasz największy odbiór zwierząt w tym roku z jednej posesji. Chcemy im wszystkim pomóc nie mamy na to środków.

Więcej informacji: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmar-120-zwierzat

Więcej informacji: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/koszmar-120-zwierzat

Komentarze  

CzarnaMamba
-2 # CzarnaMamba 2018-03-31 01:24
12 tys zł na transport z jednego gospodarstwa na tak krótkiej trasie? Każdy zwierzak osobną taksówką jedzie, w specjalnym foteliku? Bardzo łatwo pomagac za cudza kaske. Na oko transport psa w stosunku do transportu zwierzat gospodarskich jest jak 1:30. Czyli 120 psow przeklada się na 4 duze zwierzeta gospodarskie. Zakladam ze kotow jest kolo 20-30, jak przy 5 dużych zwierzętach gospodarskich. Zsumujmy. 5+9+6=20. Kwote dzielimy na 20. 12000:20 = 600zł na transport jednego dużego zwierzęcia gospodarskiego. 200-300km to odleglosc za te kwote. Serio te pieski beda jechaly kazdy osobna taksowka? Czy może faktycznie auta beda pakowane po 1 klatce by scisku nie bylo? Nie mowie nawet o tym ze konie mozna przewozic parami a krowy wozami dla bydla, co dodatkowo umniejsza koszty.
Zgłoś administratorowi
Korba
+3 # Korba 2018-03-31 13:18
Te pieniądze są na leczenie, transport do ośrodka wraz z opłatą za leczenie.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x